Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower

  • 79 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

De 1-slaapkamer Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower Porto villa biedt gemakkelijke toegang tot verschillende bezienswaardigheden in de stad, zoals de Douro, die op maar 6 minuten lopen ligt.

De keuken van deze villa is uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei, en is voorzien van een eetgedeelte en een eethoek buiten. Gasten kunnen ook Europese gerechten proberen in Darema Waffle Bubble, vrij dicht bij Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower villa.

Dit vakantiehuis bevindt zich binnen 3 km van het Palácio do Freixo en binnen 400 meter verwijderd van de Praça da Ribeira, en biedt een locatie in de São Nicolau wijk. Deze 1-badkamer villa biedt ook toegang tot bezienswaardigheden als de Kerk van Sao Francisco, op slechts 5 rijminuten verderop. Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower villa bevindt zich binnen 550 meter verwijderd van Zona Ribeirinha en op een korte afstand van culturele bezienswaardigheden zoals de São Joãobrug. São Bento station ligt binnen 10 minuten loopafstand van deze woning, terwijl Teleferico de Gaia kabelbaan op 5 minuten wandelen hiervandaan is.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower Porto
Guestready - Mercadores 150
Mobiele prijsaanbieding

Guestready - Mercadores 150

6.6
Aangenaam 7 beoordelingen
85 m van de accommodatie
USD 221 USD 199
per nacht
City-Center Apartment With Modern Comforts
Mobiele prijsaanbieding

City-Center Apartment With Modern Comforts

106 m van de accommodatie
USD 253 USD 228
per nacht
Verites Dame
Mobiele prijsaanbieding

Verites Dame

9.2
Schitterend 25 beoordelingen
255 m van de accommodatie
USD 91 USD 82
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Francisco Sá Carneiro
    17 km

    Treinstations

    São Bento train station
    400 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Patio
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer121572/AL
    Veelgestelde vragen
    • Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower villa?
      U kunt een bezoek brengen aan de Kerk van Sao Francisco, gelegen 7 Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower villa.
    • Hoeveel kost een verblijf in Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower villa?
      Huurprijs bij Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower villa begint bij €203 per nacht.
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower villa?
      Gasten van Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower villa dienen uiterlijk om 23:00 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Welke restaurants zijn er in de buurt van dit vakantiehuis?
      Restaurants in de buurt van dit vakantiehuis zijn Petisqueira Voltaria restaurant, dat Europese gerechten (op een paar stappen verwijderd van de accommodatie) serveert, evenals Cantina 32 restaurant beroemd voor Europese keuken (op 250 meter afstand).
    • Heeft Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower villa een keuken?
      Ja, Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower villa heeft een complete keuken.
    • Heeft Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower villa een bubbelbad?
      Ja, Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower villa biedt een spa bad.
    • Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we bekijken tijdens een verblijf in Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower villa?
      Attracties in de buurt van Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower villa zijn onder meer Portmuseum en Livraria Lello & Irmão, en deze kunnen respectievelijk in 25 minuten lopen en 12 minuten lopen worden bereikt.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Francisco Sá Carneiro
    17 km

    Treinstations

    São Bento train station
    400 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Modern 2-Bed Apartment With View To Clerigos Tower Porto
    100% Geverifieerde Beoordelingen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten